v POTÁPĚNÍ NA ZKOUŠKU BRNO, ponor na zkoušku, ochutnávací ponor, adrenalinový zážitek. Centrum potápění Brno.

Doporučujeme:

Klasický hodinový ekonomický potápěčský program

Potápěčský program pro děti od 7 do 10 let

Potápěčský program pro aktivní osoby 60+

Speciální potápěčský program pro netradiční zábavu

Speciální potápěčský program pro osoby s handicapem


Zavoláme Vám zpětZavoláme
Vám zpět!


Potápěčské centrum a škola potápění Brno

KURZ POTÁPĚNÍ
POTÁPĚNÍ NA ZKOUŠKU - Centrum potápění Brno

PONOR NA ZKOUŠKU :: ADRENALINOVÝ ZÁŽITEK
PĚTIHODINOVÝ VIP PROGRAM
POTÁPĚČSKÝ PROGRAM EXKLUZIV


Pro všechny, kteří dosáhli věku 10 a více let, nabízíme možnost v přátelském prostředí naší potápěčské školy zábavnou formou absolvovat ponor na zkoušku. Potopíte se v kompletní potápěčské výstroji SCUBAPRO, která představuje světovou špičku v potápěčském sportu. U nás má každý zapůjčenou svoji potápěčskou výstroj. Ponory se konají celoročně v areálu krytého plaveckého bazénu Kraví Hora v Brně pod vedením profesionálních instruktorů potápění. Zkušení instruktoři vás naučí správné znalosti a dovednosti potřebné pro vaši návštěvu podvodního světa.

Tento luxusní zážitek můžete také formou dárkového poukazu věnovat jako netradiční adrenalinový dárek a poukaz je přenosný. S uplatněním poukazu nečekejte až na poslední chvíli, včas si rezervujte termín. Poukazy Vám vystavíme na počkání na prodejně nebo zašleme poštou na dobírku, popř. e-mailem. Neúčtujeme poštovné, pouze dobírku 90,-Kč. Poukaz Vám na přání zdarma graficky upravíme k jakékoliv slavnostní příležitosti.

Tento exkluzivní pětihodinový potápěčský program je rozdělen na teoretickou přípravu, seznámení se z výstrojí a celých 120 minut pod vodou včetně nácviku různých potápěčských dovedností. Těmito cviky získáte znalosti a dovednosti potřebné pro vaši další návštěvu podvodního světa.
Hloubka bazénu není pro Váš zážitek vůbec rozhodující. Důležitá je Vaše bezpečnost, kvalita výuky a přátelské prostředí. Máme pronajatý celý bazén, nikoli jen jednu dráhu. Nikdo kromě nás už ve vodě nebude! Vezměte si s sebou nepotápěčský doprovod (max. 2 dospělí a 2 děti), který už nic neplatí. Můžou si Vás třeba nafotit popř. zaplavat v bazénu. Jako dárek od nás dostanete certifikát o absolvování ponoru, Vaše podvodní fotografie a mezinárodní certifikační kartu TRY SCUBA, která je dokladem o absolvování tohoto potápěčského programu a otevírá Vám cestu do podvodního světa. Cena také zahrnuje dopravu na bazén z potápěčského centra ALBE (pokud je třeba) a zpět.

Přineste si s sebou pouze plavky, ručník a nezapomeňte na USB disk ke stažení Vašich podvodních fotografií z potápění po skončení akce. Pokud se Vám pod vodou zalíbí, máte možnost za výhodných podmínek přihlášení do potápěčského kurzu pro začátečníky OWD.

Tento EXKLUZIV PROGRAM Vám nabízí potápění v celém bazénu a využití celého plaveckého areálu pro Vás i Váš doprovod. Vaše děti mohou využít dětský bazén. Příjemná teplota vody 28° - 29°C zaručuje, že Váš zážitek z potápění bude o to příjemnější. Konečně POTÁPĚNÍ, které Vás bude bavit. Zážitek, který Vám změní pohled na svět.
Po ukončení ponoru budete prožívat nevšední pocit spokojenosti sami se sebou a zjistíte, že potápění je opravdu pro každého a není to jen sport pro profesionály s vytrénovanou postavou.


Sobotní potápěčský PROGRAM EXKLUZIV:

  • 18:00h. sraz účastníků v potápěčském centru ALBE, Veveří 8 Brno
  • 18:15 – 18:45h. individuální příprava výstrojí pro potápění
  • 18:45 – 19:30h. teoretická příprava a pokyny
  • 19:30h. přesun na bazén Kraví Hora
  • 19:45 – 22:45h. pobyt v areálu bazénu a potápění
  • 22:45 – 23:15h. přesun všech potápěčů zpět do Albe, vrácení veškeré výstroje, předávání certifikátů a fotografií z akce.

Pozn.: Váš nepotápěčský doprovod se může zúčastnit celého programu, nebo jen využít pobyt na bazénu od 19:45h.

Je tato nabídka pro Vás časově nebo finančně příliš náročná? Nabízíme ekonomický PROGRAM KLASIK.

Cena EXKLUZIV Programu pro jednu osobu: 1.500,-Kč

Tento potápěčský program lze zakoupit i v našem eshopu. Specialista na potápění a šnorchlování. Nákup potápění on-line.


Slevy potápění PROGRAMU EXKLUZIV:
Potápění na zkoušku - Rodinné pasy - sleva 10%

  • sleva STUDENT 10%
  • sleva RODINNÉ PASY 10%
  • sleva RODINA (min.3 účastníci) 10%

Nepodbízíme se cenou, ale zajišťujeme kvalitní výuku i výcvik bez stresu. Kvalita a vaše spokojenost jsou pro nás klíčové faktory.

Naše škola používá nejmodernější učební postupy, vlastní vybavení a učebnu. Při potápění v bazénu je maximální počet studentů 6 na jednoho instruktora. Při průběhu našeho kurzu jsou přítomni vždy dva až tři instruktoři.

Dobrou zábavu a nevšední zážitky přeje ALBE, specialista na potápění a potápěčské vybavení s tradicí od r.1994.


Ceny jsou platné od 1. 1. 2013.Termíny zkušebních ponorů:

dle tabulky níže, vždy v sobotu 18:00 - 23:00 hod.

volejte na 736631114

Přihláška na zkušební ponor EXKLUZIV
Jméno a příjmení:
Tel.číslo (mobilní):
E-mail:
Věk účastníka:
Číslo voucheru:
(pokud máte)
Termín:


PŘEHLED VOLNÝCH MÍST JEDNOTLIVÝCH TERMÍNŮ
PROGRAM EXKLUZIV

Termíny na rok 2019:

Termín
Volná místa
2019
18.05.2019
0
01.06.2019
0
21.09.2019
13

 
 

 

Foto: Josef Habrovec www.habrovec.cz  


„Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech...“


Potápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění BrnoPotápění na zkoušku - Centrum potápění Brno

Potápění je stav beztíže, potápění je týmová práce a zábava, potápění je meditace.
Potápění je dobrodružství, potápění je vzrušení, potápění je objevování.