Zavoláme
Vám zpět!Sjednání cestovního pojištění ON-LINE


POJIŠTĚNÍ NA POTÁPĚNÍ

Cestovní pojištění do zahraničí


Již od roku 1996 velice úspěšně spolupracujeme s pojišťovnou ERGO členem významné mezinárodní skupiny (původně pod názvem VICTORIA pojišťovna a.s.), při sjednávání Pojištění léčebných výloh pro cesty a pobyt v zahraničí (sjednejte si cestovní pojištění ON-LINE) a k tomu i připojištění na extrémní sporty vč. potápění. Výše pojistného plnění je 5.000.000Kč (Evropa) a 2.000.000Kč (ostatní svět), což je částka pro přístrojové potápění naprosto vyhovující (záchranná akce, převozy vrtulníkem, sanitkou, barokomora, pobyt v nemocnici, letecká přeprava s doprovodem lékaře, repatriace atd.). Zároveň jste pojištěni i na ostatní rizikové sporty jako např. bikros, bojové sporty, bungee-jumping, koňské dostihy, historiský šerm (bojový), jízda na "U" rampě (in-line, skateboard, lyže), potápění do 40m hloubky, rafting a kanoistika na divoké řece, rychlobruslení (lední i in-line), skiboby, skikros, sportovní gymnastika, vysokohorská turistika (turistika s nutností pomůcek a ferraty) do 5000 m. n. m.

Příklady krátkodobých tarifů s připojištěním rizikového sportu (potápění s přístrojem):
 • Evropa ..................................40Kč/den
  (všechny státy geografického území Evropy a dále Egypt, Kypr, Maroko, Tunisko a Turecko)
 • Omezený svět ......................58Kč/den
  (všechny státy světa vyjma USA, Kanady a Austrálie)
 • Svět ......................................118Kč/den
  (všechny státy světa)

Nejžádanějším a nejvýhodnějším produktem je KRÁTKODOBÁ POJISTKA s připojištěním.

Příklad:
Jedete se potápět na týden do Chorvatska nebo Egypta. Za 40Kč/den jste pojištění na léčebné výlohy a potápění s přístrojem. Za cenu 60Kč/den jste pojištění na léčebné výlohy a potápění s přístrojem a navíc jste pojištěni na úraz, máte pojištěná zavazadla a odpovědnost za škody. Týdenní kompletní pojištění Vás vyjde 7 x 60kč = 420Kč.


Příklady ročních tarifů s připojištěním rizikového sportu (potápění s přístrojem) platné od 1.1.2014:

W-Travel: tarif, který umožňuje vycestovat opakovaně do zahraničí a kde doba trvání jednotlivých cest do zahraničí nesmí přesáhnout 45 dnů.

W-Travel All: tarif, s připojištěním úrazu, odpovědnosti a zavazadel, který umožňuje vycestovat opakovaně do zahraničí a kde doba trvání jednotlivých cest do zahraničí nesmí přesáhnout 60 dnů.

 • W-Travel ..................................2400Kč/rok (původní cena 1760Kč)
 • W-Travel All ..............................5000Kč/rok (nový produkt)
  (jedná se o roční tarify pro všechny státy světa)

Tzn. o nic se nemusíte starat, nikam chodit, jednou za rok přijde složenka. V létě se potápím, v zimě lyžuji a mezi tím si sjedu vodu nebo skočím bungee-jumping. Nic nemusíte řešit, protože máte pojištění od ALBE, které děláme na počkání popř. i po telefonu.

Pro nepotápěče jsou všechny uvedené ceny poloviční.

   Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění (pdf)


   Ceník pojištění ERGO (pdf)Sjednání cestovního pojištění ON-LINE


Sjednání cestovního pojištění ON-LINEPOZOR! Prověřte si Vaše stávající pojištění, zda zahrnuje pojištění pro rizikové sporty.

Team Albe