Kurzy a škola potápění Brno Centrum potápění Brno
Potápěčské potřeby - vše pro potápění


Specialista na potápění a potápěčské vybavení v Brně


Kamenná prodejna potápěčské techniky umístěná v blízkosti centra města Brna Vám již od roku 1994 plní vaše sny, které se u nás stávají skutečností. Adresa prodejny: Dukelská třída 1560/57c, Brno - Husovice 61400.

Prodejna ALBE je uznávané potápěčské centrum, které ve svém okolí převyšuje kvalitu nabízených služeb. Náš personál je Vám schopen na vysoké profesionální úrovni poskytnout své zkušenosti, schopnosti a zážitky jak v oblasti kurzů potápění a cestování, tak i při prodeji nebo servisu potápěčských potřeb.
Nabízíme mezinárodní kurzy a školu potápění , prodej a servis potápěčské techniky, půjčovnu pro vodní sporty, pojištění pro outdoorové sporty, cestování, ponory na zkoušku pro firmy i jednotlivce.
Vybavení pro rekreační šnorchlování. Plnění tlakových lahví na počkání, revize tlakových lahví, potápěčské práce a poradenství.

Jste-li z Brna či okolí a hledáte kvalitního obchodního partnera, jehož potápěčské potřeby a škola nebo kurzy potápění vynikají svojí kvalitou, pak se obraťte právě na ALBE. Kvalita a vaše spokojenost jsou pro nás klíčové faktory.


Centrum potápění Brno


Otevírací doba:
pondělí - pátek 10:00 - 18:00 hod.

Prodejna je otevřena bez polední pauzy. Mimo otevírací dobu po dohodě.

V naší potápěčské prodejně příjmáme platební karty:
MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Visa, Visa Electron.

Více informací najdete v kontaktech


NOVĚ NÁS MŮŽETE NAVŠTÍVIT V NAŠÍ PRODEJNĚ VIRTUÁLNĚ
VSTUP DO PRODEJNY ZDE


EET:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.Centrum potápění ALBE GROUP Brno     Centrum potápění ALBE GROUP Brno     Centrum potápění ALBE GROUP Brno    

Centrum potápění ALBE GROUP Brno     Centrum potápění ALBE GROUP Brno     Centrum potápění ALBE GROUP Brno    

Centrum potápění ALBE GROUP Brno     Centrum potápění ALBE GROUP Brno     Centrum potápění ALBE GROUP Brno    

Centrum potápění ALBE GROUP Brno     Centrum potápění ALBE GROUP Brno     Centrum potápění ALBE GROUP Brno    Potřebujete-li bližší informace o zboží, které prodáváme, neváhejte nás kontaktovat
po-pá 10-18hod., tel.: +420 736631114-5 nebo info@albe.czZavoláme
Vám zpět!