Kurzy a škola potápění Brno

NEJVĚTŠÍ SPECIALIZOVANÝ POTÁPĚČSKÝ ON-LINE BAZAR V ČR

Centrum potápění Brno

Nabízíme Vám on-line nákup v našem potápěčském bazaru za minimální ceny.

Prodejem bazarové potápěčské techniky se zabýváme od roku 1994. Nabízíme profesionální přístup, spolehlivost a kvalitu nabízených služeb o čemž svědčí vysoký počet úspěšně realizovaných obchodů. Produkty uvedené v této kategorii jsou použité nebo se jedná o výprodej za akční ceny. Veškeré prodávané zboží je kontrolováno servisním technikem a je funkční. Jestliže ne, je na to zákazník upozorněn. Aktualizace BAZARU probíhá minimálně každých 24hod.

Pokud máte zájem prodat cokoliv co se týká potápění, kontaktujte nás. Po dohodě je možný i výkup za hotové. Vaši potápěčskou výstroj nám můžete poslat i poštou. Prodejní ceny dohodneme následně telefonicky a o všechno ostaní se už postaráme. Albe bude Vaše zboží nabízet svým jménem, zajišťovat prodej a prezentaci zboží ve své prodejně, prezentačních materiálech a na webové stránce. Albe bude prodávat Vaše zboží za předem dohodnuté ceny. Na zboží má jeho majitel vlastnické právo, dokud jej nenabude třetí osoba. Prodávající má právo si neprodané zboží kdykoli převzít zpět bez jakýchkoliv poplatků.

Všechny nabízené bazarové položky si můžete osobně prohlédnout v naší prodejně ALBE, Veveří 8 v Brně, po-pá 10-18hod.Specializovaný bazar potápění

Specializovaný bazar potápění