Centrum potápění Brno. Platinum Cetrum EDS

ŠKOLA POTÁPĚNÍ A KURZY POTÁPĚNÍ V BRNĚ
Centrum potápění Brno

Specialista na potápění a potápěčské vybavení
V této oblasti působíme již od roku 1994. Kurzy potápění zajišťujeme v celosvětově uznávaných mezinárodních výukových systémech PADI, SSI, TDI, SDI a EDS. Kvalita a vaše spokojenost jsou pro nás klíčové faktory.

PADI    SSI    SDI    TDI    EDS


Nabízíme Vám kurzy potápění všech kvalifikačních stupňů od začátečníka až po instruktora. Naše kvalitní profesionální přístrojové vybavení nám umožňuje pořádat tyto kurzy kdekoliv a kdykoliv. Přijďte se sami přesvědčit o tom, jak nádherný sport Vám nabízíme při ponorech na zkoušku.


Centrum potápění Brno

NEPODBÍZÍME SE CENOU, ALE ZARUČUJEME KVALITNÍ VÝUKU A VÝCVIK BEZ STRESU.

Škola potápění ALBE je světově uznávané potápěčské centrum, které ve svém okolí převyšuje kvalitou nabízených služeb. Náš personál je Vám schopen na vysoké profesionální úrovni poskytnout zkušenosti, schopnosti a zážitky jak v oblasti kurzů potápění, tak i při prodeji nebo servisu potápěčské techniky, o čemž mj. svědčí i získané certifikáty. Potápěčské centrum ALBE bylo SSI Adriatic Grupa vyhodnoceno nejlepším Dive Centrem v rámci Evropské skupiny.
V roce 2008 jsme se umístili na 3.místě a v letech 2009 a 2010 na 1.místě. EDS vyhodnotila naše potápěčské centrum za rok 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 a 2018 jako nejlepší v ČR.
V roce 2019 jsme obdrželi prestižní kvalifikační hodnocení EDS PLATINUM CENTRUM.


PADI 5 Star IDC #3327
5-Star SDI/TDI DC #1003133
SSI DC #722071
EDS DC #77007


Centrum potápění Brno - učebna      Centrum potápění Brno - učebna      Centrum potápění Brno - učebna


Centrum potápění Brno - učebna      Centrum potápění Brno - učebna      Centrum potápění Brno - učebna


Centrum potápění Brno - prodejna      Centrum potápění Brno - prodejna      Centrum potápění Brno - prodejna


NOVĚ NÁS MŮŽETE NAVŠTÍVIT VIRTUÁLNĚ
VSTUPTE ZDECO BY MĚL KAŽDÝ POTÁPĚČ VĚDĚT...

Mnohaletá zkušenost nás naučila, jak sestavit čtyři postupy které, umožňují bezpečné potápění a rozumnou zábavu. Naše kurzy potápění vám ukážou, jaká je souvztažnost mezi kvalitním tréninkem a dobrou zábavou během potápění.

Potápěčské centrum a škola potápění BrnoOdpovídající výuka

Naše škola potápění Vám zaručí odpovídající teoretické a praktické lekce potápění, které se musíte naučit. Pomůže Vám v tom profesionální soustava výuky, díky které se můžete učit tempem, které Vám vyhovuje. Váš instruktor je Vám vždy k dispozici.

Odpovídající výbava

Nejlepší a nejpohodlnější způsob, jak si potápění opravdu užívat, je ten, že budete vlastnit svojí vlastní potápěčskou výbavu. Jakmile se dobře seznámíte se svojí potápěčskou výbavou, bude Vaše potápění pohodlnější a bezpečnější. Pravidelný roční servis výbavy zmenšuje možnost rizika špatné funkce nebo poruchy.

Odpovídající výcvik

Naše škola potápění Vás naučí předepsané cviky potápění, jakými jsou např. chování pod vodou a manipulace s potápěčskou výbavou. Nejlepší způsob učení je s kvalifikovaným instruktorem uznávané školy potápění. Předepsané lekce rozvijí Vaše poznání.

Odpovídající zkušenosti

Učením zvyšujete vědomosti a cvičením poznání, ale hlavní klíč k větší bezpečnosti a k pohodovému potápění je, když se potápíte co nejvíce. Míra zkušeností se získává potápěním na různých lokalitách při poznávání nových lidí a nových dobrodružství.
serious diving - serious fun (opravdové potápění - opravdová zábava)

Po ukončení kurzu potápění jste připraveni se bavit dobrodružstvím potápění po celý život. Potápění umožňuje neomezené možnosti poznávání, cestování, učení a nových dobrodružství. Kolik chuti a elánu máte, tak daleko můžete jít.

Rozumné potápění

  • Vyhledejte vodu v místě bydliště – bez ohledu na to, kde žijete a kolik je zde míst, kde se můžete potápět. Taková místa jsou dostupná, cenově přístupná a umožní Vám, abyste zvyšovali Vaše zkušenosti, poznání a vyzkoušeli si svoji novou potápěčskou výbavu.

  • Poznejte světové vody – cestujte po exotických zemích a poznávejte nové kultury. 72% planety je pokryto vodou a vy máte licenci na její prozkoumání.

  • Staňte se členem potápěčského klubu a poznávejte nové přátelé – nejlepší způsob, jak si rozšíříte své vědomosti nebo výbavu. Důležité je, že poznáte druhé potápěče. Můžete poznávat nové potápěčské lokality a destinace pro dovolenou. Jediný způsob, jak zvyšovat své vědomosti, je co nejvíce se potápět.

  • Staňte se podvodním fotografem nebo kameramanem – krása podvodního světa je fotografův sen. Dnes již dostupná technika pro podvodní fotografování Vám umožní především vytvořit fotografie podvodních zážitků.

  • Zvyšujte si svoji kvalifikacicertifikát potápěče otevřených vod (OWD) je jen začátek potápěčského výukového systému. Další kurzy specialit Vás naučí různým cvikům, které zvyšují Vaše potápěčské znalosti. Kombinací specialit a zkušeností můžete dosáhnout vyššího stupně certifikací.

  • Staňte se Instruktorem – prestiž potápění ve světě neustále roste. Abychom uspokojili všechny zájemce, potřebujeme stále nové instruktory. Jestli máte zájem se podělit o své potápěčské zkušenosti s ostatními, promluvte si o tom se svým potápěčským instruktorem.

Bez ohledu na způsob a druh potápění, které provozujete, bude Vaše potápěčské centrum zároveň Vaším zázemím. Zachovávejte mu přízeň a využívejte jeho služeb – je to Vaše cesta do překrásného podvodního světa.


Sjednání cestovního pojištění ON-LINE