KURZ POTÁPĚNÍ
Centrum potápění Brno

KURZ PRVNÍ POMOCI, POSKYTNUTÍ KYSLÍKU A OBSLUHY AED
(CPROX1st AED ADMINISTRATOR)


Kurz První Pomoci obsahuje nepovinné ponory a je proto perfektní specializací z celoroční výukou.

Tento kurz je povinný pro získání certifikace Rescue Diver, Divemaster a Instruktor potápění. Absolvovat ho však můžou potápěči s jakoukoliv certifikací a je vhodný i pro nepotápěče.

Kurz vyučujeme v celosvětově uznávaném mezinárodním systému EDS (dříve ČPŠ) a TDI/SDI jehož heslem je "Záchrana podle zdravého rozumu".

Výuka je velmi přehledná a obsahuje vše potřebné pro poskytnutí laické První Pomoci. První pomoc s poskytnutím kyslíku a také používání Automatického externího defibrilátoru (AED).

V podstatě jde o to, že neposkytujeme pomoc proto, že se bojíme, abychom neudělali něco špatně, abychom neublížili. Z jiných obsáhlých kurzů si většina z nás odnese jen myšlenku "snad se do takové situace nikdy nedostanu". Tento kurz je zcela jiný svým přístupem.

Naučíte se pracovat se záchranným kyslíkovým přístrojem a novinkou je také nácvik správného použití Automatického externího defibrilátoru – AED, který by měl být v budoucnu běžnou výbavou veřejných prostor (úřady, banky, letiště, nádraží atd.).  Všichni jsme závislý jeden na druhém. Prevenci a nácviku správných návyků pod vodou přikládáme velký důraz. Komukoliv z nás se může přihodit nehoda, nebude čas dlouze vymýšlet co teď.  Absolvováním kurzu získáte vedle respektu ostatních kolegů především příjemný pocit z vědomí, že můžete pomoci.

Kurz se vyučuje teoretickou formou v učebně 3-4 hodiny s použitím cvičných pomůcek.

Cena kurzu:   3.500,- Kč

Tři kurzy za cenu jednoho!

Cena zahrnuje teorie, výukový materiál v českém jazyce, tabulku postupu záchrany, manuál První pomoci, schéma postupu použití AED, schéma postupu Základní a rozšířené neodkladné resuscitace dospělých i dětí pro laickou záchranu, certifikační poplatky, mezinárodní certifikační kartu (uznávanou i americkou pobřežní stráží).


Jako jediní nabízíme našim registrovaným studentům kompletní výukový materiál kurzu ke stažení v elektronické podobě.

Přístup pro registrované studenty:


Heslo:

Potřebujete-li bližší informace o kurzu potápění, neváhejte nás kontaktovat
po-pá 10-18hod., tel.: +420 736631114-5 nebo info@albegroup.czZavoláme
Vám zpět!