KURZ POTÁPĚNÍ
Centrum potápění Brno

Potápěčský kurz NITROX EAN 40 pro držitele certifikace OWD a vyšší


Potápěčské centrum a škola potápění Brno

"Už jste někdy snili o tom mít delší bezdekompresní limit pro fotografování nebo průzkum vraku? Už jste někdy chtěli větší bezpečnost potápění vztahující se k potenciálu rizika dekompresní nemoci?" Klíčem je NITROX.Dýchací Nitroxová směs je ta, kdy obsah kyslíku ve vaší láhvi je vyšší než 21%, což vám umožní 3-4 ponory denně bez pocitu únavy a sníží nutnou dobu desaturace (vysycení), takže si Vaši potápěčskou dovolenou naplno užijete.

NITROX je určen pro efektivnější a bezpečnější potápění v hloubkách mezi 15 až 40 metry, kdy prodlužuje bezdekompresní čas pod vodou o 25% až 70%. Není ovšem určen pro extrémní hloubky a vyžaduje jiné a pečlivé plánování ponorů.

V programu ENRICHED AIR NITROX do 40% kyslíku se budete učit všechna nezbytná pravidla pro plánování ponorů s Nitroxem a používání Nitroxu bezpečným způsobem. Důležitým klíčovým bodem v celém kurzu je analýza plynu Vaši láhve před každým Nitroxovým ponorem.

-NITROX FREE- je dnes běžnou nabídkou potápěčských center. To znamená, že nemusíte platit přirážku za Nitrox. Všechna potápěčská střediska však budou chtít vidět Váš platný mezinárodní certifikát Nitrox předtím, než se půjdete potápět.

Kurz ENRICHED AIR NITROX je určen pro potápěče od 12 let a obsahuje nepovinné ponory. Je proto perfektní "zimní specializací" před začátkem Vaší potápěčské dovolené.

KURZ ENRICHED AIR NITROX
obsahuje: Úvod do Nitroxu. Nitrox, Vaše tělo a podvodní svět. Vaše kompletní výstroj a Nitrox. Plánování Vašich Nitroxových ponorů. Analýza směsi obsahu kyslíku v potápěčské láhvi. Váš potápěčský počítač a NITROX.

Prvořadým cílem tohoto kurzu NITROX DIVER je naučit Vás tyto důležité dovednosti zábavným způsobem. Kurz je vyučován formou domácího studia, teoretické přednášky a závěrečného testu.

To znamená: Výukový materiál si můžete nechat zaslat poštou na dobírku nebo osobně vyzvednout v našem potápěčském centru ALBE. Veškerou teorii se můžete naučit doma tempem, které Vám vyhovuje a přijdete pouze na závěrečnou konzultaci (kontrola odpovědních listů z učebnice) a písemný závěrečný test.


CENA KURZU: 3.500,-Kč
Pro absolventy našeho kurzu OWD nebo AOWD, nabízíme slevu na kurz NITROX ve výši 500,-Kč.

Cena kurzu je konečná a zahrnuje kompletní výukový materiál, tašku, diplom, samolepku, případně zapůjčení výukového DVD, mezinárodní certifikační kartu EAN40, teoretické a praktické lekce.


Našim registrovaným studentům nabízíme kompletní výukový materiál kurzu ke stažení v elektronické podobě.

Přístup pro registrované studenty:


Heslo:TDI ADVANCED NITROX DIVER do 100% O2

Kurz od 15 let pro držitele certifikace min. NITROX 32 a logovaných 25 ponorů.
Tento kurz se zabývá EAN s obsahem 22-100% kyslíku pro dosažení optimální směsi pro hloubky do 45m.
Cílem kurzu je seznámení se správnými postupy používání EAN, u kterých je nutná stupňovitá dekomprese.
Pro tento kurz není nutná technická výstroj. Součástí výuky jsou 4 ponory ve volné vodě s Nitroxem.

Cena kurzu: 6.490,-Kč

Cena kurzu zahrnuje výukový materiál, teoretické a praktické lekce a mezinárodní certifikační kartu.
NEPODBÍZÍME SE CENOU, ALE ZARUČUJEME KVALITNÍ VÝUKU A VÝCVIK BEZ STRESU.

Potřebujete-li bližší informace o kurzu potápění, neváhejte nás kontaktovat
po-pá 10-18hod., tel.: +420 736631114-5 nebo info@albegroup.czZavoláme
Vám zpět!