KURZ POTÁPĚNÍ

KONDIČNÍ PONOR


Ponorem v bazénu Vám umožníme obnovit si pozapomenuté zkušenosti s potápění. Ponor je vhodný zejména pro certifikované potápěče, kteří delší dobu nebyli pod vodou a nejsou si jisti svými znalostmi. Jedná se o téměř čtyřhodinový program, skládající se z teorie, připomenutí zapomenutých znalostí a procvičování dovedností v bazénu (vyvažování, vztlak, maska, nouzové postupy a další). Po absolvování dostanete potvrzení do vašeho deníku ponorů.

Cena: 900,-Kč

Zahrnuje vstup na bazén, zapůjčení kompletní výstroje (pokud je potřeba) a instruktora po celou dobu výuky.

Bližší informace o termínech najdete u Potápění za 1500,-
Potápění na volné vodě s doprovodem profesionálního potápěče

Když se řekne POTÁPĚNÍ, většině z Vás se vybaví moře a jeho průzračná voda se spoustou barevných rybiček a jiných potvůrek. Potápět se ale pochopitelně dá nejen v moři.

Potápění není jen moře, ale i u nás najdeme spoustu vody kde se tento sport dá provozovat. Je ovšem pravdou, že ponory ve sladké vodě jsou náročnější na psychiku potápěče než v moři, kde je samozřejmostí doprovod místním průvodcem.

Proto se mnoho certifikovaných potápěčů v tuzemských vodách raději nepotápí z důvodu špatné viditelnosti, teploty vody, neznalosti lokality, nedostatku zkušeností apod. Přitom české vody skrývají mnoho neobjevených krás… Nechtěli byste snad na vlastní oči spatřit štiku číhající na kořist, okouna bránícího si své teritorium, odpočívajícího sumce po náročném

nočním lovu nebo snad hejno kaprů ? Nelákají vás ryby? A co takhle zatopené vesnice, mosty, narychlo opuštěné důlní zařízení, bagry a mnoho dalších ještě neobjevených zajímavostí. Nebo si vyzkoušet potápění ve vysokých nadmořských výškách na plesech ve Vysokých Tatrách.

Pokud Vás těchto pár vět zaujalo a chtěli se potápět v naší popř. Slovenské republice máte jedinečnou možnost…

Nabízíme Vám ponory v doprovodu zkušených profesionálních  potápěčů – Divemasterů nebo instruktorů, kteří Vám ukáží podvodní krásy sladké vody.

Co pro to udělat?

Stačí se domluvit  telefonicky nebo osobně v Dive centru Albe Group na termínu a výběru lokality.

Nemáte kompletní výstroj?

Nevadí, u nás si vše můžete vypůjčit.

Nemáte certifikaci opravňující potápět se na volné vodě?

Nevadí, toto potápění absolvujete jako zkušební ponor.

Bojíte se?

Nemáte čeho, nebudeme Vás hned brát do nejstudenějšího a nejtemnějšího lomu, výběr lokality je jen a jen na Vás.

Cena 900,-kč zahrnuje zapůjčení kompletní výstroje i na víkend včetně dvou pot.lahví, doprovod profesionálního potápěče nebo jako kondiční potápění z teoretickou přednáškou a cvičeními pod vodou s instruktorem. Potvrzení Dive centra o ponorech.

Cena nezahrnuje dopravu, ubytování, stravování a poplatky na potápěčských lokalitách -pokud se vybírají.

Doufáme, že jsme Vás naší nabídkou zaujali a těšíme se na společné chvíle strávené pod vodní hladinou.

Team Albe Group


Kontaktní formulář:
Jméno a příjmení:*
E-mail:*
Telefon:*
Vaše zpráva:*
* položky jsou povinné