KURZ POTÁPĚNÍ PRO POKROČILÉ
Centrum potápění Brno

ADVANCED OPEN WATER DIVER - AOWD - pokročilý potápěč ve volné vodě


ADVANCED OPEN WATER DIVER - AOWD - pro potápěče s certifikací OWD

Tento kurz Vám otevře cestu až na hranici maximálních limitů rekreačního potápění a umožní Vám získat spoustu nových zážitků z podvodního světa.ADVANCED OPEN WATER DIVER - pokročilý potápěč ve volné vodě

European Diving SchoolPodmínkou pro kurz potápění AOWD u EDS (European Diving School) je dobrý zdravotní stav, věk minimálně 15let a před dokončením kurzu AOWD mít absolvovaných minimálně 15 logovaných ponorů.
Jako kandidáti na pokročilé potápěče absolvujete kurz 4 specialit (3 povinné +1 volitelná).

Povinné specializace:
Potápění v noci a za omezené viditelnosti, Navigace, Hloubkové potápění (max.40m).
Volitelné specializace:
např.: potápění z lodi, vrakové potápění, potápění s počítačem a další specializace najdete v ceníku kurzů specializací.


Cena kurzu AOWD EDS: 5.990,-Kč
Pro absolventy našeho OWD kurzu sleva 500,-Kč

Cena je konečná a zahrnuje teoretické lekce a studijní materiály pro vybrané speciality v češtině, certifikační poplatek a mezinárodní certifikační kartu AOWD do 40m hloubky, zapůjčení výstroje včetně plnění lahví a ponory na volné vodě v ČR.

Kurz je vyučován klasickým osvědčeným způsobem bez dalších nutných finančních nákladů, jako je tomu u jiných výukových systémů.

POZOR! Na rozdíl od nabídek na slevových portálech jsou naše ceny konečné bez jakýchkoliv doplatků. U nás již nemusíte nic připlácet, např. certifikační poplatek apod. Navíc, dárkový poukaz (voucher) vám platí 1 rok.

Navíc jako jediní nabízíme našim registrovaným studentům kompletní výukový materiál kurzu EDS AOWD ke stažení v elektronické podobě.Přístup pro registrované studenty:


Heslo:NEPODBÍZÍME SE CENOU, ALE ZARUČUJEME KVALITNÍ VÝUKU A VÝCVIK BEZ STRESU

AOWD - Potápění pro pokročiléPotřebujete-li bližší informace o kurzu potápění, neváhejte nás kontaktovat
po-pá 10-18hod., tel.: +420 736631114-5 nebo info@albegroup.czZavoláme
Vám zpět!