Brno nakupuje potápění v ALBE

KURZ POTÁPĚNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY
Centrum potápění Brno

SCUBA DIVER - potápěč s doprovodem


Ekvivalentní tabulka kurzů potápění

Tento kurz je určen pro naprosté začátečníky v oblasti potápění, kteří se rozhodli pro kurz potápění mimo hlavní letní sezónu.

Kurz SCUBA DIVER nezahrnuje povinné ponory na volné vodě a je určen především pro ty z Vás, kteří chtějí na poslední chvíli kurz potápění před odjezdem k moři. Tento kurz můžete zahájit kdykoliv bez ohledu na počasí a venkovní teploty. Obsah kurzu se ničím neliší od kurzu OWD (až na ponory ve volné vodě).

Po ukončení kurzu získáváte mezinárodní certifikaci SCUBA DIVER (Potápěč s doprovodem) s doživotní platností, která Vás opravňuje k potápění s přístrojem na volné vodě až do hloubky 12m pod přímým dozorem Vedoucího potápění (Divemaster) nebo Instruktora a to v bezdekompresním režimu. V naprosté většině Vašich rekreačních ponorů se stejně s průvodcem potápíte.

Brno nakupuje potápění v ALBE.Kurz lze zvládnou i za 3 dny v závislosti na rychlosti studentů přijímat informace a zvládat požadované dovednosti. Teorii většinou zvládnete za 3 dvouhodinové přednášky. Pokud jste z daleka a časově nestíháte, můžete se vše naučit sami doma tempem, které Vám vyhovuje a přijdete pouze na konzultaci a závěrečný test. Kurzy jsou vedeny zábavnou formou podle nejnovějších poznatků v oblasti vzdělávání a jsou koncipovány tak, aby Vám jejich zvládnutí nečinilo žádné problémy. Konečně kurz, který Vás bude bavit.

Naše potápěčská škola jako jediná v okolí začíná nové kurzy potápění každý den. To znamená kdykoliv, dle přání zákazníka. Nevyhlašujeme žádné pevné termíny, ale přihlašte se kdykoliv, kdy Vám to vyhovuje. U nás můžete studovat i dálkově. Žádné příplatky za individuální kurz. Kurzy zajišťujeme celoročně, proto nečekejte až na letní počasí, ale začněte ihned. Pro více informací telefonujte nebo nás osobně navštivte v našem potápěčském centru.

Navíc jako jediní nabízíme našim registrovaným studentům kompletní výukový materiál kurzu EDS Scuba Diver ke stažení v elektronické podobě.

Kurz potápění OWD. Centrum potápění Brno

Přístup pro registrované studenty:

Heslo:

Bazén pro praktická cvičení navštívíme v sobotu večer na 3 hodiny a ve středu večer na 1,5 hodiny. Obsah teoretické části a bazénová cvičení v kurzu SCUBA DIVER, se ničím neliší od kurzu OWD (Open Water Diver - Samostatný potápěč ve volné vodě).

Podmínkou je dobrý zdravotní stav a věk minimálně 10let. 

Cena kurzu EDS:          6.990,- Kč

Cena zahrnuje teoretické lekce a studijní materiály v češtině včetně Deníku ponorů, certifikační poplatky a mezinárodní certifikační kartu, zapůjčení kompletní výstroje včetně plnění lahví (stačí Vám jen plavky a ručník), vstup na bazén a ponory v bazénu.

Kurz zajišťujeme kdykoliv, dle přání zákazníka. Žádné příplatky za individuální kurz.

Tento kurz lze zakoupit i v našem eshopu. Specialista na potápění a šnorchlování. Nákup potápění on-line.

Po návratu z Vaší potápěčské dovolené a po předložení Vašeho deníku ponorů, kde budou zaznamenány a potvrzeny minimálně 4 ponory ve volné vodě, můžete od nás dostat mezinárodní certifikaci OWD – Open Water Diver pouze za cenu certifikačních poplatků 1.000,-Kč v případě, že kurz SD máte z našeho centra. Pokud máte kurz SD od jiného centra, je poplatek 1.990,-Kč.

Ekvivalentní tabulka uznání potápěčských certifikací


Několik typů jak vybrat kurz potápění


TENTO KURZ MŮŽETE TAKÉ VĚNOVAT FORMOU DÁRKOVÉHO POUKAZU JAKO NETRADIČNÍ ADRENALINOVÝ DÁREK. Poukaz Vám na přání zdarma graficky upravíme k jakékoliv slavnostní příležitosti.NEPODBÍZÍME SE CENOU, ALE ZARUČUJEME KVALITNÍ VÝUKU A VÝCVIK BEZ STRESU
Potřebujete-li bližší informace o kurzu potápění Scuba Diver, neváhejte nás kontaktovat
po-pá 10-18hod., tel.: +420 736631114-5 nebo info@albegroup.czZavoláme
Vám zpět!