Zavoláme Vám zpět!Zavoláme
Vám zpět!Sjednání cestovního pojištění ON-LINE


CESTOVNÍ AGENTURA
ALBE GROUP BRNO
Cestovní agentura ALBE GROUP se nevěnuje masové turistice, může Vám nabídnout skvělý přístup k řešení Vašich představ o organizaci volného času. Po celý rok Vám nabízíme zájezdy za potápěním do blízkých i vzdálených zemí nejen pro potápěče, ale i pro jejich doprovod. V naší nabídce zájezdů naleznete nejkrásnější letoviska všech světových oceánů. Ostrovy v chorvatské Dalmácii, Rudé moře s bohatým podmořským životem, Tunisko, oblíbené Maledivy, Seychelské ostrovy a Keňa - to je jen část míst, která s námi můžete objevit. Pro všechny zájezdy můžete u nás sjednat kompletní cestovní pojištění.


Možnost dokončení kurzů v Egyptě a Chorvatsku


Firma ALBE GROUP zajišťuje pojištění pro potápění a extrémní sporty zároveň s pojištěním léčebných výloh pro cesty a pobyt v zahraničí.


Již od roku 1996 velice úspěšně spolupracujeme s pojišťovnou ERGO členem významné mezinárodní skupiny (původně pod názvem VICTORIA pojišťovna a.s.), při sjednávání Pojištění léčebných výloh pro cesty a pobyt v zahraničí (sjednejte si cestovní pojištění ON-LINE) a k tomu i připojištění na extrémní sporty vč. potápění. Výše pojistného plnění je 5.000.000Kč (Evropa) a 2.000.000Kč (ostatní svět), což je částka pro přístrojové potápění naprosto vyhovující (záchranná akce, převozy vrtulníkem, sanitkou, barokomora, pobyt v nemocnici, letecká přeprava s doprovodem lékaře, repatriace atd.). Zároveň jste pojištěni i na ostatní rizikové sporty jako např. bikros, bojové sporty, bungee-jumping, koňské dostihy, historiský šerm (bojový), jízda na "U" rampě (in-line, skateboard, lyže), potápění do 40m hloubky, rafting a kanoistika na divoké řece, rychlobruslení (lední i in-line), skiboby, skikros, sportovní gymnastika, vysokohorská turistika (turistika s nutností pomůcek a ferraty) do 5000 m. n. m.

Příklady krátkodobých tarifů s připojištěním rizikového sportu (potápění s přístrojem):

 • Evropa ..................................40Kč/den
  (všechny státy geografického území Evropy a dále Egypt, Kypr, Maroko, Tunisko a Turecko)
 • Omezený svět ......................58Kč/den
  (všechny státy světa vyjma USA, Kanady a Austrálie)
 • Svět ......................................118Kč/den
  (všechny státy světa)

Nejžádanějším a nejvýhodnějším produktem je KRÁTKODOBÁ POJISTKA s připojištěním rizikových sportů.

Příklad:
Jedete se potápět na týden do Chorvatska nebo Egypta. Za 40Kč/den jste pojištění na léčebné výlohy a potápění s přístrojem. Za cenu 60Kč/den jste pojištění na léčebné výlohy a potápění s přístrojem a navíc jste pojištěni na úraz, máte pojištěná zavazadla a odpovědnost za škody. Týdenní kompletní pojištění Vás vyjde 7 x 60kč = 420Kč.Příklady ročních tarifů s připojištěním rizikového sportu (potápění s přístrojem) platné od 1.1.2014:

W-Travel: tarif, který umožňuje vycestovat opakovaně do zahraničí a kde doba trvání jednotlivých cest do zahraničí nesmí přesáhnout 45 dnů.

W-Travel All: tarif, s připojištěním úrazu, odpovědnosti a zavazadel, který umožňuje vycestovat opakovaně do zahraničí a kde doba trvání jednotlivých cest do zahraničí nesmí přesáhnout 60 dnů.

 • W-Travel ..................................2400Kč/rok (původní cena 1760Kč)
 • W-Travel All ..............................5000Kč/rok (nový produkt)
  (jedná se o roční tarify pro všechny státy světa)

Tzn. o nic se nemusíte starat, nikam chodit, jednou za rok přijde složenka. V létě se potápím, v zimě lyžuji a mezi tím si sjedu vodu nebo skočím bungee-jumping. Nic nemusíte řešit, protože máte pojištění od ALBE, které děláme na počkání popř. i po telefonu.

Pro nepotápěče jsou všechny uvedené ceny poloviční. Prověřte si Vaše stávající pojištění, zda zahrnuje pojištění na rizikové sporty.

   Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění (pdf)

   Ceník pojištění ERGO(pdf)


Sjednání cestovního pojištění ON-LINEUž jste se někdy přistihli, jak se díváte na letadlo na obloze a přemýšlíte, kam asi letí? Pokud ano, není nic jednoduššího než se podívat na FlightRadar24.com a hned si to zjistit.

Team Albe
Kontaktní formulář:
Jméno a příjmení:*
E-mail:*
Telefon:*
Vaše zpráva:*
* položky jsou povinné