Zavoláme Vám zpět!Zavoláme
Vám zpět!Sjednání cestovního pojištění ON-LINE


CESTOVNÍ AGENTURA BRNO
Cestovní agentura Brno se nevěnuje masové turistice, může Vám nabídnout skvělý přístup k řešení Vašich představ o organizaci volného času. Po celý rok Vám nabízíme zájezdy za potápěním do blízkých i vzdálených zemí nejen pro potápěče, ale i pro jejich doprovod. V naší nabídce zájezdů naleznete nejkrásnější letoviska všech světových oceánů. Ostrovy v chorvatské Dalmácii, Rudé moře s bohatým podmořským životem, Tunisko, oblíbené Maledivy, Seychelské ostrovy a Keňa - to je jen část míst, která s námi můžete objevit. Pro všechny zájezdy můžete u nás sjednat kompletní cestovní pojištění.

Zajišťujeme pojištění pro potápění a extrémní sporty zároveň s pojištěním léčebných výloh pro cesty a pobyt v zahraničí.


Již od roku 1996 velice úspěšně spolupracujeme s pojišťovnou ERGO členem významné mezinárodní skupiny (původně pod názvem VICTORIA pojišťovna a.s.), při sjednávání Pojištění léčebných výloh pro cesty a pobyt v zahraničí (sjednejte si cestovní pojištění ON-LINE) a k tomu i připojištění na extrémní sporty vč. potápění. Výše pojistného plnění je naprosto vyhovující (záchranná akce, převozy vrtulníkem, sanitkou, barokomora, pobyt v nemocnici, letecká přeprava s doprovodem lékaře, repatriace atd.). Zároveň jste pojištěni i na ostatní rizikové sporty jako např. bikros, bojové sporty, bungee-jumping, koňské dostihy, historiský šerm (bojový), jízda na "U" rampě (in-line, skateboard, lyže), potápění do 40m hloubky, rafting a kanoistika na divoké řece, rychlobruslení (lední i in-line), skiboby, skikros, sportovní gymnastika, vysokohorská turistika (turistika s nutností pomůcek a ferraty) do 5000 m. n. m.


Sjednání cestovního pojištění ON-LINEUž jste se někdy přistihli, jak se díváte na letadlo na obloze a přemýšlíte, kam asi letí? Pokud ano, není nic jednoduššího než se podívat na FlightRadar24.com a hned si to zjistit.

Kontaktní formulář:
Jméno a příjmení:*
E-mail:*
Telefon:*
Vaše zpráva:*
* položky jsou povinné