VÝMĚNA BATERIÍ UWATEC ALADIN, SMART
Počítače Uwatec – Aladin, Smart a další, kde baterie není možné vyměnit uživatelemPRO AKTUÁLNÍ INFORMACE O SCUBAPRO SERVISU NAVŠŤIVTE JIŽ NAŠE NOVÉ STRÁNKY ALBE.CZ

Např.: Aladin Sport, Aladin PRO, Aladin AIR X, Aladin AIR, Aladin AIR Lumi, Aladin Pro Ultra, Aladin AIR Z, Aladin AIR Z Nitrox, Aladin AIR Z O2, Aladin Smart COM, Aladin Smart PRO, Aladin Smart Z, Aladin Smart TEC, sondy / vysílače k modelům Aladin AIR Z, AIR Z Nitrox, AIR Z O2.

U modelu Aladin AIR X již není možné provádět žádný servis ani výměnu baterie. Kurzy a škola potápění Brno

Jediné autorizované servisní středisko na opravy, servis a výměny baterií pro celou Evropu je Scubapro-Uwatec v Německu. Síť autorizovaných dealerů Scubapro-Uwatec v Evropě zároveň slouží jako sběrná střediska pro zákazníky.

Zákazník svůj nefunkční počítač předá nejbližšímu autorizovanému prodejci Scubapro-Uwatec k servisnímu zákroku a cca po 1 měsíci bývá tento připraven k vyzvednutí i se zárukou na opravu.

Při výměně baterie je nutné:

  • Překalibrovat celý systém na aktuální tlak a nadmořskou výšku.
  • Naplnit počítač speciálním olejem, ze kterého se musí vysát vzduch speciální vakuovou pumpou. V oleji nesmí být žádné mikrobubliny vzduchu.
  • Kompletní servis počítače vč. up-grade systému.
  • Provést zkoušku v tlakové komoře.

Pokud se do výměny baterie pustíte sami nebo prostřednictvím domácího kutila:

  • Nedokážete nakalibrovat nadm.výšku. Aladin neví v jaké je nadmořské výšce a po zapnutí se nastaví na nulu.
  • V oleji jsou mikrobubliny vzduchu vždy - s jistotou 100%. Nikdy nedokážete vysát všechny bubliny.

Varování: Do doby kdy, je olej s bublinou před membránou tak počítač funguje, v momentě kdy se bublina dostane za membránu přestává počítač provádět regulérní výpočty a může dojít ke katastrofické situaci až smrti potápěče! Proto výrobce nedoporučuje jakýkoliv zásah do přístroje uživatelem. Bezpečný a profesionální servis provádí pouze autorizovaný servis UWATEC v Německu, prostřednictvím sběrných středisek autorizovaných dealerů Uwatec.

Zásadně nedoporučujeme jakékoliv neodborné zásahy nebo jiné pokusy o „levnější“ opravy. Všechny tyto pokusy mohou způsobit vážné poškození přístroje nebo nesprávné fungování ohrožující Vaše zdraví! Poškozený potápěčský počítač vinou neodborného zásahu není možné odeslat do autorizovaného centra k následné opravě.

Výměnu baterie v autorizovaném servisu pro Vás zajistíme. Pošlete nám poštou Váš počítač a po servisu v Německu Vám ho pošleme na dobírku poštou na Vaši adresu zpět.

Team ALBE

Potřebujete-li bližší informace o výměně baterií v potápěčských počítačích, neváhejte nás kontaktovat
po-pá 10-19hod., tel.: +420 +420 734 652 344 nebo info@albegroup.czZavoláme
Vám zpět!